Ako liečiť červy dieťa

Každý rodič sa obáva o tom, ako zaobchádzať s červy dieťa, ak existuje vysoká pravdepodobnosť napadnutia ich? Pretože deti sú nepokojné a osobné hygienické návyky, chýba im v predškolskom veku. Preto je každý rodič chce chrániť svoje dieťa z rôznych druhov parazitov, zadajte tela cez špinavé ruky.

Jednoduchšie naučiť dieťa čas na umývanie rúk, ovocia a zeleniny pred ich použitím. Čo ak sa príznaky helminth infekcie na dieťa? Čistenie sa uskutočňuje najmä v domácnosti. Ale je potrebné navštíviť pediatra alebo infekčné ochorenie špecialista, immunologist, alergológ, uviesť symptómy, povedzte o vaše podozrenie. Vás lekár vyšetrí a predpíše testy, ktorých výsledky, ktoré vám predpísať vhodné lieky.

Ako liečiť červy dieťa

Čo robiť, ak máte podozrenie na infekciu?

Liečba môže byť vykonané lekárske metódy a recepty z tradičnej medicíny. Perfektný liek je ten, ktorý bude mať protidrogovej činnosti len na parazit zistený v pacienta. Váš lekár vám vybrať si účinný liek proti helminth identifikovať.

Celá skupina antihelmintikám drog na ľudské telo, silné toxický účinok, takže ich použitie musí byť odôvodnené a bez účelu lekár používanie sa neodporúča, pretože to je nebezpečné.

Lieky pre červy sú bezpečné len v prípade dodržiavania presné dávkovanie.

Lekár môže predpísať dávkovanie žiadne také, ako je uvedené v návode, ale to by sa zmestili tela pacienta. Jednorazová dávka bude vybraný na základe veku, váhy, zdravotného stavu a stupňa napadnutia pacienta.

Kvalifikovaný diagnózy môže minúť iba lekár

S ťažkými helminth infekcie, lekár vám predpíše komplexnej liečby, ktorá bude počet lieky používané v zákrutách s prestávkami.

Znamená parazity sú počet kontraindikácie: nie používať tehotné a dojčiace ženy, deti s problémami v nervového systému, choroby krvi, pečene, obličiek, onkologických ochorení a pod.

Liečba červy u detí

Ak diagnóza helminthiasis bol doručený jeden z členov rodiny, liečba sa vykonáva úplne pre celú rodinu. Liečbu pinworms a ascarids v rôznom veku a v akejkoľvek stupeň znečistenia podľa liekov, ako je uvedené nižšie. Zoznam tools sa začať s najviac neškodné a koniec v najviac efektívne a produktívne drog široké spektrum.

Suspenzie na vnútorné použitie

Droga má úzke spektrum činnosť, aktívne iba proti ascarids a pinworms. Nechce zabiť, len paralyze im, čo im uľahčuje výstup von. Zložky lieku obmedzovať fungovanie nervovosvalové systém parazity, ale iba dospelí. Vajíčka a larvy to nie je neutralizovať. Od drog len paralyzuje Ascaris, ale nie zabiť, v tomto prípade toxických látok, ktoré sa uvoľňujú počas zabíjanie, nebude jed do tela pacienta, a stacionárne parazity sú vylučuje spolu s výkalmi.

Tam sú neškodné a zle-toxické lieky na odstránenie červy u detí, žien počas tehotenstva a laktácie. Tento liek je účinný pri mierne infekcie. Ale v prípade, ťažké infekcie Enterobius tento nástroj bude nedostatočná. Je to stojí za to, aby sa v takýchto situáciách sa musí rozhodnúť ošetrujúci lekár. Liek môže spôsobiť nasledovné vedľajšie účinky: nevoľnosť, hnačka, bolesti hlavy, bolesti brucha. V prípade zlyhanie obličiek sa môže rozvinúť chvenie, dočasný, čiastočná strata zraku, slabosť, a delírium.

Liečba

De-odčervenie lieky široké spektrum mebendazole

Mechanizmus účinku liekov s mebendazole inhibuje inter-bunkový metabolizmus, čo vedie k smrti helminth. Aktívne zabíja dospelých, larvy a vajíčka. Tieto lieky sú veľmi účinné a silný. Pre odstránenie červy u detí sa používa v závažných prípadoch. Počas liečby sa môžu vyvinúť závažné nežiaduce účinky: môže vysušenie sliznice v ústach, pretože to, čo sa vyvíja stomatitídy, súčasti lieku môže spôsobiť poruchy tráviaceho systému všetky spôsob, ako hepatitída, poruchy spánku, bolesti hlavy a závraty, kŕče, zníženie zrakovej ostrosti, horúčka, kožné vyrážky a podráždenie.

Recepty z tradičnej medicíny

Doma liečiť helminthiasis nielen zdravotné, ale aj použiť tradičné metódy terapie. Tento bylinné lieky:

  1. Aby červy u detí v domácnosti, je potrebné použiť cibuľu. Vo večerných hodinách rošt 1 stredná cibuľa. Zalejeme pohárom vriacej vody a trvám na noc. Ráno nalačno vypiť všetko v jednom dúškom. Zloženie nápoja na 10 dní. Nástroj účinný proti pinworms a ascarids.
  2. Červy u detí pôjde preč, ak variť 1 hlava cesnaku v mlieku. Potrebujú vyčistiť hlavu cesnaku a zalejeme pohárom horúceho mlieka, trochu povaríme. Potom vychladnúť a sceďte. Na noc dať svoje dieťa ako klystír s týmto decoction, to je dosť, 0,5 šálky. Ak chcete vykonať postup každý deň po dobu niekoľkých týždňov.
  3. Doma môžete zbaviť pás parazit, s pomocou tejto schémy: najprv je potrebné, aby na prázdny žalúdok 100 g lúpané tekvicové semienka, 1 hodinu vypiť pohár teplého mlieka varené s strúčik cesnaku, pol hodinu neskôr vziať preháňadlo. Potom 2 hodiny urobiť klystír s teplého vývaru, vody a cesnaku.
  4. Breza puky
  5. Pomôže priniesť červy u detí a breza puky. Budú musieť variť a vziať ½ Pohára dvakrát denne. Počas liečby je 7 dní. To znamená, že nie len zbaviť helminthiasis, ale tiež posilňujú imunitný systém.
  6. Tekvicové semená sú skvelé pre liečbu červy u detí. Je potrebné denne jesť 12 šálok lúpané, čerstvé tekvicové semienka. Týmto spôsobom budú môcť čistí celé telo.
  7. Infúzia oddiely orech a je veľmi dobrý spôsob, ako sa zbaviť červy doma, a zároveň zlepšuje metabolizmus a zvyšujú obranyschopnosť. Je potrebné vziať do 2 lyžice sušených membrán, zalejeme 250 ml vriacej vody. Kryt pevne a obohaťte za hodinu. Dieťa má piť štvrť Pohára z infúzie dvakrát denne, jesť za dvoch týždňov.
  8. Dobrý prostriedok ako sa zbaviť parazitov v domácnosti, sáčky pre deti. Balenie 10 prášok pakety. V zložení kvety tansy, palina bylina, strúčik puky. Liečbu červy u detí pomocou tejto metódy od 3 rokov, riedenie 1 dávke v 50 ml vody. Trvať 30 minút pred jedlom 2 krát denne.

V každom prípade, domáce terapie pre helminthiasis by mali byť dohodnuté so svojím lekárom. Liečba pre celú rodinu, v závažných prípadoch komplexný.