Druhy červov na človeka.

V ľudskom tele môže žiť rôzne druhy červov. Poraziť parazity nikto nie je imúnny, prehľad helminth je dôležitá informácia pre každého. Poznať spôsob invázie a zvláštnosti parazitizmu rôznych červov budú schopní výrazne znížiť riziko infekcie. Zvážte klasifikácia druhov červov.

Bravčové tapeworm

Roundworms

Na najčastejšou formou červy sú okrúhle červy. Ich ďalšie meno – háďatká. Táto skupina parazitov, orgán, ktorý sa v priereze má kruhový tvar. Ich dĺžka sa pohybuje od 5 mm do 40 cm usadili Sa najmä v čreve, ale môžu byť lokalizované v iných orgánov, tkanív.

Vysoká prevalencia tohto parazita je kvôli jednoduchosti prenosu. Pre rozvoj nie je potrebné, ak chcete zmeniť ruky. Háďatká sa prenášajú z človeka na človeka alebo jesť neumytými, zelenina, ovocie. Najmä vo veľkých topánok tohto typu, tzv. choroba špinavé ruky, diagnostikovaná u detí. U ľudí obývajú ako zástupcovia borovicové:

 1. Pinworms – malé červy, ktoré majú šedá farba tela s dĺžkou 5-10 mm. Lokalizované v črevách, ktoré spôsobujú ochorenia enterobiasis. Infekcie dochádza, keď sa vajcia vstúpiť do tela cez ústa. 2 týždne červ pôjde cez cyklus vývoja až Zrelých jednotlivcov. Tieto parazity žijú 1-2 mesiace, narušenie normálnej funkcie tráviaceho traktu, čo vedie k vyčerpania.
 2. Ascarids sú veľké červy, ktoré určujú vývoj ascariasis. Dĺžka ich tela fusiformnom 20-40 cm sú parazitické v tenkom čreve, ale v procese vývoja preniknúť do pečene, srdca a pľúc. Migrácia cez telo, červy poškodenie vnútorných orgánov a kanálov. Obdobie života parazitov je 12-14 mesiacov. Infekcia ich negatívny vplyv na zdravie, čo vedie k alergiám a zažívacie poruchy, vnútorné krvácanie, črevné obštrukcie. U detí, roundworm môže spôsobiť vývojové oneskorenie. Cesta infekcie cez neumytými rukami, špinavé potravín.
 3. Vlasoglavy – červy, s telom v dĺžke 3-5 cm, lokalizované v hrubého čreva. Parazit viaže na črevnú stenu a absorbuje do krvi. Príčiny trihozefalez. Je veľmi toxický pre parazit, tak to silne jedy z tela. Obdobie života až 5 rokov. Celý tento čas, on provokuje jeho chuť a stolice, anémia, bolesti brucha. Môže viesť k akútnej apendicitídy, ak sú umiestnené v slepým črevom.
 4. Trichinella– červy, ktorých dĺžka nepresahuje 2-5 mm. Napriek malej veľkosti, spôsobuje závažné ochorenie – trichinosis. Jej príznaky sú horúčka, opuchy, Alergie, vysoká teplota. Môžete nakaziť cez mäso, ošípané. Tieto červy sú zarážajúce, svalového tkaniva, najčastejšie postihuje svaly tváre a dýchacích ciest. Po 3-4 týždňoch larvy, ktoré sa ocitli vo svaloch, zase do kapsúl. Obnovy sa vyskytuje. Ale s masívnou infekcie môžu byť fatálne.
 5. Toxocara červ, parazitov v organizme psov. Ako ascaride, pretože to má rovnaký fusiformnom telo s dĺžkou 15-30 cm, Keď larvy zadajte tela ľudí, je choroba toxocariasis. V ľudskom tele Toxocara nemôže rozvíjať, aby reproductively Zrelý, tak ich larvy migrujú cez telo, čo spôsobuje poškodenie vnútorných orgánov, alergické a iné ochorenia.
Hovädzie tapeworm

Tapeworms

Medzi najnebezpečnejšie červy, ktoré sú ľudia, hlavnú úlohu pásky červy alebo cestodes. Keď si uvedomíte, ich obrovské veľkosti, ktoré možno dosiahnuť 18 m, je zrejmé, ako sa nepriaznivo ovplyvniť zdravie. Cestodes sú rozdelené do tapeworms a tapeworms. Pre kompletný životný cyklus, že je potrebné zmeniť hosť. Zvážte stručný popis viacerých spoločných členov druh:

 1. A tapeworm je červ s dĺžkou 10 až 15 m, spôsobuje rozvoj difillobotrioz. Usadí sa v tenkom čreve po ľudia mali konzumované surové sladkovodných rýb infikovaných vajec červov. Spôsobuje silné bolesti brucha, chudokrvnosť, tráviace poruchy. Tento helminth, ako väčšina cestodes, má impozantné vystupovanie.
 2. Bravčové tapeworm – tento červ vstupuje do tela v mesiaci infikovaných bravčové mäso. Týchto 8-metrov dlhý červy, parazity v črevách, spôsobujú rozvoj teniasis, sprevádzané závažné ochorenia žalúdka, nervové poruchy, alergie.
 3. Hovädzie tapeworm – tapeworm druhov dosahuje veľkosť 18 m. To je jeden z najdôležitejších ľudských červov. To spôsobuje rozvoj hovädzie tapeworm infekcie vedie k črevnej obštrukcie, fyzické a nervové vyčerpanie. Ak chcete získať nakazený tento červ môže jesť postihnutých hovädzieho mäsa. Červ je lokalizovaný v tenkom čreve.
 4. Echinococcus – páska červ, parazit v orgánoch mačky, psov. Ľudia pre tento parazit sú stredne hosť, ale aj napriek tomu, červ lariev vyvolať rozvoj veľmi zložité ochorenie echinococcosis. Červ vajcia rozvíjať na larval štádiu, ktoré sú vložené v textílie všetky orgány a rýchlo tvoria cysty. Vymazať je možné len chirurgicky.
Parazity rozvíjať v mäse

Flukes

Flukes alebo motolíc – druh červy s prísavky na povrchu tela. S ich pomocou, červy kopať do steny vnútorných orgánov, tkanív, a tak jesť, absorbovať živiny, krv. Orgány tieto červy sú z plochého tvaru, dĺžka môže dosiahnuť 1,5 m. Vizuálne, pripomínajú kus dreva. Hlavným zdrojom nákazy s motolíc – požitie nedostatočne ryby, morské plody. V procese vývoja sa musieť nahradiť 1-2 stredne hostiteľov. Hlavné odrody Flukes, parazitov v tele ľudí:

 1. Iecoris Dens – helminth, provokujúce rozvoj opisthorchiasis. Má dĺžku 7-20 mm. Ovplyvňuje žlčou, pečeňové a pankreasu. Na pozadí infekcie s týmto parazitom sa vyvíja vred, cholecystitis, pankreatitída.
 2. Sibírska medzi takéto osobnosti patrí – červ, dĺžka 8-13 mm, parazitické v žlčníka a jeho kanály. V počiatočných fázach invasion je vysoká teplota, bolesť svalov, kĺbov, žalúdočné ťažkosti, potom sa príznaky stanú menej výrazný. To je dôkaz, že choroba sa stal chronickým.

Zaobchádzanie s liekmi zo všetkých druhov červov

Zničiť červy, budete musieť vziať de-odčervenie lieky. Ale najprv si musíte vytvoriť presne to, čo topánok bol zasiahnutý tela. Na základe výsledkov diagnostiky vybraných liekov. Sú rozdelené na 2 typy:

  Medzi Takéto Osobnosti Patrí Pečeň
 • úzke sú priradené k zničiť niekoľko typov červy;
 • všesmerového – sú považované za univerzálne, ako takmer zničiť všetky druhy červov sú vhodné na prevenciu helminthic napadnutia.

Životospráva a trvanie liečby tablety by mala určiť špecialista, ako antihelminthic znamená mnoho kontraindikácie a nežiaduce účinky.

Navyše, počas terapie, môžete použiť tradičné recepty. Mnohé rastliny majú de-odčervenie vlastnosti – cesnak, cibuľa, tekvicové semená, bylinky, korenie, zázvor. Na základe ich de-odčervenie sa pripravujú na prípravu nálevov, odvary a inými prostriedkami, použitie, ktoré vám pomôžu, čistí telo.

Poraziť všetky typy červy znamená obrovské zdravotné problémy. Uvedomiť si svoje nebezpečenstvo, je dôležité dodržiavať preventívne opatrenia s cieľom znížiť riziko napadnutia. To je dosť dodržiavať pravidlá hygieny, jesť mäso a ryby len minulosť plnú tepelné spracovanie, a dôkladne umývanie ovocia a zeleniny.

Pri prvých príznakoch infekcie, obráťte sa na svojho lekára. Čím menej času červy žijú v tele, tým jednoduchšie je zbaviť následkov parazitizmu.