Červy v truse, a helminth vajcia

Červy v stolici je parazity, ktoré môžu mať nepriaznivý vplyv na dospelých a dieťa. Ale najviac zo všetkého-riziko pre všetky deti, ako majú slabšiu imunitu a prílišná zvedavosť. Preto červy v stolici alebo parazit vajcia často možné detekovať u detí.

výrobky pre potenciu,

Je to bezpečné povedať, že červy je alebo bol každý z nás, tak by ste mali vedieť, aké škody môžu spôsobiť osoba, a ako vyzerajú. To je dôležité mať na pamäti, že včasné odhalenie a diagnostiku parazitov je kľúčom k rýchle sa ich zbaviť.

Klasifikácia helminths, parazitické na človeka.

Existuje viac ako tristo červy, ktoré môžu mať vplyv na ľudí. Medzi nimi sú nasledovné tri triedy, alebo 3 skupiny, ktoré sú nebezpečné.

Okrúhle červy, alebo, ako oni sú často nazývané — háďatká

Podľa hlava, háďatká vizuálne vyzerať zaoblené parazity, tipy acuminate.

 • roundworm — svetlé zástupca háďatká. Tieto červy sú podobné vretena, ženy môže dosiahnuť o 40-50 cm dlhé, muži oveľa menej. Nebezpečenstvo týchto červov je, že žijú nielen v čreve, parazity pohybujúce sa pomocou čriev a vplyv na ostatné vnútorné orgány. Roundworms sú transparentné, takmer neviditeľné telo. Farba dospelých jedincov môže byť žlto-červené. Vajíčka Ascaris sa často vyskytujú v stolici, ale to neznamená, že môžete ľahko nájsť;
 • whipworm — malý červ je belavá farba. Často sa tento typ červy našli v stolici v dospelý alebo dieťa. Parazit radšej byť v konečníku, resp, a vajcia on identifikuje, že tu môže umožniť správnu diagnózu;
 • Druh Trichinella môže dosiahnuť poschodí cm na dĺžku, je ťažké povedať, ako to vyzerá v Calais, pretože tento druh parazita kladie vajíčka. Tento typ červy je viviparous, larvy po narodení rozšíriť na celé telo cez krvné cievy, na ktoré sa vzťahuje kapsule a zomrie v priebehu niekoľkých rokov;
 • pinworms vyzerajú ako malé červy s dĺžkou až palcov, sú šedivo-biely. Je takmer nemožné nájsť vajíčka červy tohto typu v stolici, pretože ženy vyliezť z konečníka v noci položiť vajcia v záhyboch kože. V zriedkavých prípadoch, červy kladú vajíčka na posteľ. Mimochodom, dospelí niekedy ísť spolu s výkalmi, sú ľahko spozorovať aj voľným okom.

Tapeworms alebo cestodes

Majú ploché vzhľad a viac ako plochý pás s nástrojmi. Údaje červy môžu vyvíjať iba v ľudskom tele. Vajíčka ploché červy vo forme kapsúl musieť dostať von s výkalov, ktoré potom preniknúť do pôdy alebo vody. Larvy sa musí rozvíjať v rýb alebo zvierat.

zoznam produktov
 • a tapeworm je jedným z najväčších červy, ktoré sa môžu vyskytovať v ľudí. Často sa mu rastie na obrie veľkosti, asi 15-20 metrov, on červ navinutá na loptu dostať sa z toho. Infekcia sa vyskytuje len prostredníctvom výrobky z rýb, ako sú ryby, mäso alebo vajcia. Každý deň dospelý môže samostatné asi milión vajec, ktoré idú spolu s výkalmi masy. Helminth vajíčok v stolici vyzerať oválne kapsule s žltý-hnedý odtieň. Každé vajíčko má hrču na jednej strane, a na druhej spp;

Flukes sú červy alebo flukes

Sú tam asi tri tisíc červy tejto triedy, ale mnohé z nich nemajú vplyv na ľudské telo. Ich hlavná funkcia je hrotmi a prísavky, ktoré sa viažu na vnútorných orgánov, najmä vnútorností, sania krvi. Pozrite sa, ako červy v stolici tejto skupiny? Môžu dosiahnuť až osem centimetrov na dĺžku, často svoje telo, ako ploché listu, ktorý môže byť ľahko pripevnený k povrchu a zostane stáť.

 • Sibírska mačka flukes alebo medzi takéto osobnosti patrí —radšej parasitize mačacie tela. Tento druh červy je pozdĺžneho tvaru, s dĺžkou viac než jeden a pol cm, so šírkou o trochu viac ako jeden milimeter. Vajíčka tento parazit má ready-made larva, ktorá je spolu s exkrementov vyjde. Pre ďalší rozvoj vajcia musia dostať do vody, napríklad jazero alebo rieka;
 • pľúc medzi takéto osobnosti patrí je častejšia v Ázijských krajinách, ako tieto červy sú prenášané prostredníctvom ryby, kraby a iné obyvateľov morí a jazier. Tieto červy radšej žiť v pľúcach vajcia našli v stolici alebo sliny chorého človeka. Po ísť von potrebujú dostať do vody priamo infekcia sa vyskytuje. Vajcia pľúc medzi takéto osobnosti patrí majú červenkastú farbu, tak sliny pacienta, často má hrdzavý nádych.
 • pečeň flukes tiež nájdete ploché červy. Je to veľmi nebezpečný červ, ktorý môže výrazne zhoršiť stav nakazenou osobou. Na zistenie týchto červov v stolici, to je nemožné pre šesť mesiacov. Červ vajíčka sú oválne — to sú veľké kapsule, ktoré na jednej strane je vydutiny.

Červy v Calais: foto

Je to možné, aby oznámenie helminth vajíčok v stolici?

Ak vás zaujíma, ako vyzerajú ako červy v stolici sa o dieťa alebo dospelého, je ťažké zistiť ich bez zväčšovací prístroj. V zriedkavých prípadoch si môžete zistiť iba častice z mŕtvych červy alebo aj live pinworms, ale parazit vajcia sú takmer úplne nezistiteľné.

To je dôvod, prečo v laboratóriu na identifikáciu červy, odborníci použiť mikroskopy a špeciálne farbivá. Tak nečakajte, že vám bude schopný detegovať červy v mladej dieťa alebo bez návštevy kliniky. Teoreticky, prítomnosť parazitov je možné uviesť niektoré príznaky.

Hlavné príznaky parazitov na človeka.

V počiatočných fázach je možné určiť, či dieťa, alebo dospelé parazity. Aj lekárske vyšetrenie a odber rôzne vzorky pre testy nebude absolútne zabezpečiť prítomnosť parazitov. Parazity potrebujú čas, ale imunity môže sprostredkovať, že telo má infiltráciám nepozvaní hostia: zvyčajne niekoľko hodín alebo dní po infekcii sa prudko zvyšuje teplota, vyrážky a podráždenie pleti, alebo začne hnačku a zvracanie. Tak imunitný systém a je jasné, že on sa snaží vysporiadať s škodcov.

Príznaky červ napadnutia po porážke ľudského tela:

výrobky pre potenciu mužov
 • nepríjemné pocity v oblasti brucha, môžu sa vyskytnúť ostré bolesti, najmä po jedle;
 • často je hnačka, ako čreva vylučuje veľké množstvo tekutín, aby sa zbavili škodlivých látok červy;
 • môže dôjsť črevnej obštrukcie, zápcha objaví po červ veľkoplošné kryty čriev a neprechádza fekálne hmotnosti;
 • nevoľnosť alebo vracanie, najčastejšie po jedle, najmä ak ona nemá rád červy;
 • alergické reakcie sa zvyčajne objavujú na koži ako vyrážky a svrbenie, ak osoba, ktorá poškodzuje kožu, existuje vysoké riziko sekundárnej infekcie;
 • chudnutie, alebo naopak zvýšenie obezity. Červy majú negatívny vplyv na metabolizmus, pričom všetky živiny, takže iba zvyšky. Ale infikovaný môže buď stratí chuť do jedla alebo naopak, neustále sa chcú jesť, nevedia, kedy prestať;
 • bolesti hlavy, podráždenosť a závraty sú často výsledkom vysokej intoxikácie, ako škodlivé látky vylučované do červy, zmiešané s krvou, ktorá negatívne vplýva na nervový systém;
 • teplota alebo dokonca horúčka sú tiež spojené s toxicita tela, dospelé červy často zomrieť, zhoršuje situáciu;
 • únava alebo chronická únava, sú aj výsledkom vplyvu helminths na nervový systém;
 • možné svrbenie v blízkosti konečníka, príznak, často spojená s prítomnosťou pinworms;
 • kašeľ, suchom a s vysokým obsahom spúta obsahujúce vajíčka parazitov.

Liečba — ako sa zbaviť červy v tele dieťa alebo dospelý

Po odhaľovanie červov v stolici, pacient musí kontaktovať nemocnice, kde lekár-parasitologist, bude vykonávať všetky potrebné skúšky a určiť stupeň rozvoja helminths, a helminths, podľa neho, dieťa, alebo dospelý.

 1. Po prvé, je žiaduce, aby sa oslabili parazitov, ako je napríklad strava. Nemôžete jesť mastné, horká a sladká. Odporúča sa piť veľa minerálnych vôd, dospelí sa neodporúča piť alkohol niekoľko dní pred začiatkom liečby.
 2. Teraz pridelené príjem z hlavných liekov, ktorý sa bude ukladať ľudské parazity.

Existujú aj iné účinné lieky, ktoré môžu byť použité pri rokovaní s červami. Každý z drog účinnej látky, to môže mať vplyv deti a dospelých, takže pred nástupom povinnej konzultácii s lekárom, a ešte lepšie, keby mu môže predpísať liečbu po prieskume.

potencie zachovanie

Po tejto drogy je silný účinok intoxikácie, ktorá môže viesť k vracanie, horúčka a dokonca horúčka, najmä u detí (v dôsledku oslabenia imunity). Mnohí lekári po brať lieky pre červy, je odporúčané, aby aktívne uhlie alebo biela, tiež prísť ďalší sorbentov. Tieto lieky sa čistí črevá a tela z mŕtvych parazity, nie dávať účinok otravy, aby sa rozišli po celom tele.

Po zákroku, ktorý sa skončil, odporúča sa absolvovať recovery: červy zasiahlo mnohých orgánov a teraz je potrebné obnoviť imunitný systém. V tomto prípade osoba poverená užívať vitamínové komplexy, môžete piť, mrkvová šťava, jesť viac ovocia. A čo je najdôležitejšie, na ochranu proti opätovnej infekcie s červami, ktoré môžu ublížiť ešte viac nezrelý imunitný systém po liečbe.