Účinné tabletky na červy pre deti

Aké tablety z červy detí je účinný v akcii a najbezpečnejšie? Poistiť svoj život proti infekcii s helminthic invasion je takmer nemožné, a nie vždy zdravie a životný štýl umožňujú. To platí predovšetkým pre deti. Od deti sú často zistilo, červy, a mamičky začať panikáriť, nevedel, čo robiť. V počiatočnej fáze červy prakticky nie sa prejaviť. Aj lekári sú niekedy schopní zistiť ich včas.

Bolesti brucha

Príznaky a príčiny infekcie

Deti, vzhľadom na nestabilné imunitný systém je bezbranný pre parazitárnych chorôb. Ale často iba vtedy, keď nie sú jasné znamenia prítomnosti parazitov, matky začnú zvukovú signalizáciu a zobraziť ich deti odborníkov.

Príznaky možnej infekcie:

 1. bolesti v oblasti pupka;
 2. nadmerné salivation v noci;
 3. podivné skončenie stoličky;
 4. najsilnejší svrbenie v konečníku.

Červy v tele môže byť spôsobené u detí enterobiasis alebo ascaride. Často deti dostať ochorenia berie do úst špinavé hračky, ostatné položky, alebo s neumytými rukami jesť, zelenina, ovocie s vajíčkami parazitov. Výskyt červ napadnutia nie sú nezvyčajné v stránok predškolského po infekcii, ktorú fekálne-orálnou cestou, keď výboj jedna sa o deti. To je vlastne hlavný spôsob infekcie helminthic invázie.

Príznaky

Pred použitím anti-parazitické liekov musí najprv určiť príznaky o dieťa, ktorý je vlastný len helminthic invázia, pretože každý z typov parazitov môže prejavovať rôznymi spôsobmi.

Hlavné príznaky červ skodcov v tele zahŕňajú:

 • nevoľnosť;
 • opakujúce sa bolesti a koliky v bruchu;
 • pokles alebo zvýšenie chuti do jedla;
 • vznik horkej kovová chuť v ústach;
 • bolesti hlavy;
 • závraty;
 • nevoľnosť, vracanie a kašeľ-typ astmy;
 • vzhľad nádcha a vyrážky na koži;
 • Tabletky
 • úzkosť a podráždenosť dieťaťa;
 • wince v noci;
 • nedostatok spánku;
 • brúsenie zubov v noci;
 • vzhľad svrbenie a pálenie v oblasti konečníka;
 • sťažnosti na únavu svalov;
 • žltnutie na kožu;
 • nárast teploty;
 • zväčšenie lymfatických uzlín.

Príznaky nie sú špecifické a vyskytujú sa v mnohých iných infekčných chorôb, tak len vtedy, keď existuje 5 alebo 6 znaky v rovnakom čase je možné predpokladať, že v tele dieťaťa má červy.

Lekári odporúčajú mamičky pred použitím antihelmintikám drogy najprv zložiť skúšky. Prejsť Všeobecnú analýzu krvi, trusu, na vajcia červov, škrabanie trikrát z konečníka vzhľadom na skutočnosť, že nie vždy je prvý raz to môže byť zistený parazitárne vajcia. Iba v spojení s výsledkom nepríjemné príznaky, a výsledky testov, lekár vám predpíše vhodnú liečbu a vysvetlí vám, ako používať tablety.

Antihelminthic lieky

Medicína dnes ponúka mnoho rôznych nástrojov. Ale mnoho z nich môže spôsobiť vedľajšie účinky. Na nezrelé dieťa je telo môže vnímať nejednoznačné lieky. Napriek tomu, tam je účinný antihelminthic znamená, že môže priniesť parazity z tela. Zvážte najviac bezpečné, efektívne a najpopulárnejších z nich. Mamičky určite potrebovať vedieť, kedy sa určité lieky, ako vypočítať správnu dávku na základe veku a hmotnosti dieťaťa. Nie je potrebné zvýšiť dávkovanie v nádeji na rýchle uzdravenie.

Antihelminthic drogy — najlepší spôsob, ako sa zbaviť parazitov. Ale telo deti ohrozené, a nie plne vytvorená, preto samostatne a ďalšie experimenty vylúčiť. Fondy môžu byť nielen ineffectual, ale katastrofálne. Vždy je lepšie najprv poraďte sa s lekárom a až potom použiť predpísané lieky prísne podľa návodu.

Pravidlá pre používanie pilulky pre červy

Pri používaní liekov je potrebné vziať do úvahy kontraindikácie a nežiaduce účinky, pretože každý ukľudňujúci sú. Tiež aplikovať lieky, ktoré potrebujete na základe veku a hmotnosti dieťaťa, druh parazita, stupeň rozvoja a vplyv hmyzom na tele (najmä čriev).

Hygiena

Dnes v lekárňach ponúka mnoho liekov s široké spektrum aktivít, dosť aktívne a úplne bezpečné. Avšak, všetky z nich toxické, zamerané na rýchlu elimináciu a odstránenie Ascaris a pinworm z tela. Rodičia tiež je dôležité pochopiť, že veci, deti tablety — potom vystavené toxických účinkov liekov.

Pri používaní tabliet je dôležité dodržiavať nasledujúce pravidlá:

 1. nie zanedbávať dávky;
 2. používajte to, čo predpísal lekár;
 3. brať do úvahy dávky, pretože pokynov môže výrazne líšiť;
 4. môže byť zhotovená v kombinácií s 2 alebo 3 liekov naraz, ale vedenie interval medzi dávkami;
 5. prečítajte si všetky kontraindikácie pre užívateľa;
 6. na kontrolu liekov a nedôverujete ich dcéry v ich nezávislé aplikácie;
 7. všimnite si, že mnohé lieky sú povolené prijímať dojčiace a tehotné ženy, ale s nízkym dávkovaním;
 8. tablety sa môžu použiť počas závažné poškodenia pečene, rakovina u detí;
 9. porušenie dávkovania môže viesť k vedľajšie účinky a nebezpečné následky.

Dnes, najnovšie antihelminthic fondov nemá prakticky žiadne kontraindikácie. Avšak, telo každé dieťa je individuálne a berie tabletky rôzne. V prítomnosti chronických ochorení lieky, vyžadujú veľmi opatrné aplikácie. Uvoľnené toxíny prispieť k zničeniu nielen parazity, ale aj zdravé bunky v tele.

Byť istí, že okrem anti-parazitické lieky treba vypiť chelators, antihistaminiká, aby sa minimalizovalo toxické účinky na telo antihelmintikám drogy.

Aké lieky sú účinné pri prevencii?

Tela dieťaťa s slabý imunitný systém je nestabilný pred nástupom červ skodcov a infekcia je to možné, aj v dojčatá, dojčenie. Mamičky musia viac pozorný, keď dieťa začne správať restlessly, neustále plakal, búšenie ruky a nohy.

Príznaky prítomnosti toxínov v tele:

 • svrbenie a pálenie v análnej oblasti;
 • nárast teploty;
 • strata chuti do jedla.

Prevencia je najlepší spôsob, ako naučiť deti z detstva:

 1. umývanie rúk po posielané z vonku, alebo wc;
 2. nie vytiahnuť špinavé ruky do úst a hryzenie nechtov;
 3. neustále strihať nechty deti;
 4. Tansy
 5. zmeniť posteľná bielizeň aspoň 1 krát za 3-4 dni;
 6. vykonávať dennú dezinfekciu toalety;
 7. včas odstrániť podráždenie, pálenie a svrbenie spôsobené helminths.

Na vonkajšie použitie sa odporúča použiť všetky vyššie uvedené lieky vo forme gélu alebo krému, 2% rozmazaniu na postihnuté oblasti konečníka až 4 krát denne. Alebo použite oxid zinočnatý, glycerín, včelí vosk, mandľový olej vytvoriť ochrannú bariéru v perianální regiónu a zmierniť zápal.

Ľudové lieky Antihelminthic vlastnosti semien tekvice. Tiež priniesť červy z tela von deti pomôže kvety tansy, ale je mu dovolené, aby deťom od 12 rokov.

Čo bezpečné lieky proti červy, nemôžete experiment. Ak máte podozrenie, že napadnutie je lepšie vziať škrabanie, odovzdať testy. Inak, deti sa môžu objaviť vedľajšie nepríjemné príznaky, ako sa zbaviť, ktoré bude musieť podrobiť viac bolestivé a len v nemocnici.