Tekvicové semená — prírodný prostriedok proti parazitov

Vedci tvrdia, že tekvica bola jedným z prvých rastliny používané pre potraviny. Najobľúbenejší použitie tekvicových semien s jedinečnú chuť a delikátnu vôňu. V priebehu času, ľudí upozornil na liečivé vlastnosti a tekvicové semienka. Tieto oválne a ploché semená obsahujú veľa živín a majú silný efekt parazitárnych. To nie je prekvapujúce, že liečba parazity sa vykonáva s pomocou týchto chutné semená.

Tekvicové semená

Použitie, vzhľadom na bohaté zloženie

Tekvicové semená – plná vitamínov a minerálov, ktorá je produkt zvlášť cennou súčasťou mnohých jedál a surovín. Ak vezmeme do úvahy zloženie semien podrobnejšie, môžete vidieť, že obsahujú všetko, čo je potrebné na dokončenie, a čo je najdôležitejšie, plynulé fungovanie tela.

Liečivé zložky:

 1. Vitamíny: A, B1, B2, PP, B5, B6, B9, C, E, a K. Ak osoba, chýbajú vitamíny, je devastujúci dopad na jeho zdravie, funkcie orgánov a systémov tela zdravia. Ochranné vlastnosti tela klesá a ľudia sú neustále choré. Je preto dôležité zahrnúť do svojej stravy "vitamín" produktov.
 2. Stopové prvky. Tieto základné komponenty stimulovať funkciu vnútorných orgánov a podporu zdravia, pohody na správnej úrovni.
 3. Aminokyseliny sa podieľajú na výrobe bielkovín.
 4. Cucurbitina. Tento prvok má ochromujúce vplyv na červy. Už nemôžu dodržiavať črevnej sliznice a pohyb. Najväčšia koncentrácia tejto látky obsiahnuté vo filme, ktorý sa vzťahuje na semená. To je dôvod, prečo tekvicové semienka by mali byť konzumované spoločne s zelenú pásku.

Od staroveku, ľudia mali veľkú úctu semená tekvice a pridá ich do potravín a liekov. Ak pridáte tekvicové semená, čoskoro si všimnete nasledujúce zmeny:

 1. Posilňuje ochranné vlastnosti organizmu.
 2. Normálny stav srdca a ciev.
 3. Zlepšenie sexuálnej funkcie v oboch pohlaví.
 4. Normalizovať metabolických funkcií organizmu.
 5. Tekvica
 6. Telo prichádza na tón.
 7. Stabiliziruemost tráviaceho traktu.
 8. Zvyšuje hladinu hemoglobínu.
 9. Vlasy a nechty sú posilniť.
 10. Zlepšenie regeneračné schopnosti.

Čo červy majú strach z tekvicových semien

Na základe mnohoročných skúseností ľudí, možno rozlišovať druhy parazitov, ktoré bojuje tohto produktu:

 • roundworm;
 • pinworms;
 • krúžok červy;
 • tapeworms.

Nie je to tak dávno, ukázalo sa, že tekvicové semená pomôcť giardiasis, spôsobené lamblia, ktoré nie sú červy. Produkt ničí mikroorganizmy a zabraňuje ich množiť.

Predávkovanie a kontraindikácie

Aj veľmi užitočný nástroj, v nadmerných dávkach môže spôsobiť nenapraviteľné škody. Tekvicové semená sú neškodné, ale to neznamená, že môžu byť použité bez opatrení. Ak si nepreháňajte to s týmto produktom namiesto získať požadovaný efekt môže poškodiť telo.

Neodporúča používanie tekvicové semená bez dohľadom špecialistu, ak osoba, ktorá:

 • nadváha;
 • alergický na tento produkt;
 • zvýšená kyslosť;
 • obličkové kamene;
 • patológie pečene a obličiek;
 • gastrointestinálne poruchy (črevné obštrukcie).
Recepty s tekvicové semená

Ak chcete získať maximálny úžitok z konzumácia tekvicových semien a nie poškodiť vaše telo, by ste sa mali zapojiť s týmto produktom. Ak hovoríme o vyhostení parazity, semená by mali jesť denne a v dostatočnom zväzky. Pred liečbou, každý človek sa musí uistiť, že nebol súčasťou skupiny kontraindikácie. Ak budete jesť semená, aj napriek zákazom, sa môžu vyskytnúť nasledujúce vedľajšie účinky:

 • poruchy tráviaceho systému;
 • nevoľnosť;
 • vracanie;
 • tachykardia;
 • zvýšená aktivita obličiek a pečene.

Tieto príznaky sa objavujú veľmi zriedka. Nevoľnosť, vracanie, a tachykardie sú vyvolané prekročenie dennej dávky. Takže aj snaží zbaviť červy, dôležité je sledovať množstvo semien, nesmie viesť k zhoršeniu ich stavu.

Ako urobiť tekvicové semená, z parazitov

Zbaviť sa parazitov, mali by ste použiť tekvicové semená v akejkoľvek forme. Môžu byť vyprážané, sušené, pridáva do čaju alebo obľúbené jedlo a môžu sa jesť surové.

To je veľmi dôležité v procese očisty od parazitov, nie na preťaženie vaše telo. Poznať presné dávkovanie produktu, stačí vedieť, veku pacienta a aby ste sa oboznámili s nasledujúcom zozname:

 • denná dávka pre dospelého je 0,3 kg semien;
 • pre deti 10-15 rokov – 0,2 kg;
 • do 10 rokov — 0.1 kg;
 • tri-štyri-rok – 0.075 kg.

Odborníci odporúčajú jesť semien v surovej forme, s filmom zelená, ktorý sa nachádza medzi vnútorná časť kôry a semeno.

Recepty s tekvicové semená

Na výživu telu vitamíny a stopové prvky, stačí jesť jedlá s tekvicové semená každých sedem dní. Ak je potrebné na liečbu, je potrebné zahrnúť tento užitočný produkt v každodennej strave.

Pokazené alebo poškodené semená preč a zrušiť. Po všetkých, kvality zložiek závisí na výsledok liečby.

Liek na Giardia:

Semená

Na prípravu nástroj v rámci platnosti pre každého. Jeho chuť, výkon a ingrediencií – najlepšia kombinácia pre lieky.

Zloženie:

dospelý – 0,3 kg semien; pol Šálky medu; 50 ml čistej vody.

Príprava:

Semená opatrne grind v mixéri a zmes do hladka s medom a vodou. Spôsob, ako jesť na lačný žalúdok na 60 minút. Po 3 hodinách vziať preháňadlo ak chcete vyprázdniť črevá.

Liek na červy a Giardia;

Zloženie:

dospelý – 0,3 kg semien; pol Šálky medu.

Príprava:

Čerstvé semená čisté, suché a brúsiť v mixéri. Med zahrieva vo vodnom kúpeli a pridáme k nej prášok zo semien. Starostlivo zamiešajte zložiek získať viskózna hnoja. Na prázdny žalúdok jesť peniaze dostali, a po troch hodinách vziať preháňadlo. Zvýšiť terapeutický účinok, je možné urobiť klystír s antiparasitic bylín.

Liek s cesnakom

Zloženie: čistiť zuby cesnaku – 5 Ks.; tekvicové semená – 0,3 kg pre dospelých; 2 lyžice. chaty medu.

Príprava:

Semená na čistenie a pečieme v rúre alebo na panvici. Grind v mixéri, kým jemné omrvinky. Cesnak preskakovať cez stlačte alebo nasekáme nožom. Premiešajte, pridajte med. Odstrániť na 12 hodín.

Na lačno zjesť 1 lyžice. chaty. na dennej báze. Po, pričom táto suma sa nebude jesť ani piť. Výnimkou sú len bylinkové čaje s antiparasitic činnosti. Tri hodiny piť preháňadlo a vyprázdniť črevá. Za to, že si môžete vychutnať Raňajky.

Znamená s ricínový olej

Vziať 100ks. semená a šíriť ich do 4 častí (25 Ks.). Všetky štyri dávky semená by sa mali pomaly, dôkladne žuť a po poţití. Žuvanie vyplýva, jeden po druhom, postupne. V hodinu, ktorú treba vypiť 1 h chaty. čistý ricínový olej. Opakovať denne, 30 dní.

Odparovanie užitočné prvky tekvicových semien

 • 3 kg semien grind pomocou mixéra;
 • nalejte vodu v pomere 1:2;
 • dať vo vodnom kúpeli, 120 minút;
 • sterilná gáza preložte na polovicu a cez neho odvádzať látky;
 • odstrániť z vodnej hladiny oleja, náteru film;
 • v pohode a použiť na liečbu.

Mali by ste piť prijatá do 30 minút na prázdny žalúdok. Po niekoľkých hodinách piť preháňadlo na čistí črevá.

Základy maximálnu účinnosť

Tekvicové semená parazitov

Najväčších farmaceutických spoločností na svete, ktorá neustále pracuje na anti-parazitické drogy. Často sa stáva, že lieky majú negatívny vplyv na telo ako celok. Je to preto, že obsahujú chemické, toxické a komplexných syntetických látok. To je dôvod, prečo čoraz viac ľudí preferuje byť liečený ľudové lieky, najmä, tekvicové semená. Pretože obsahujú iba zdravé a prírodné prvky, a preto nie je na škodu.

Na "tekvica" liečba dal čo najlepšie výsledky, mali by sa dodržiavať nasledujúce pravidlá:

 1. Na dva alebo tri dni pred začiatkom liečby samozrejme robiť ráno očistný klystír.
 2. Večer, po jedle tekvicové semená, uistite sa, že piť preháňadlo.
 3. Za obdobie liečba na odstránenie mastné, vyprážané, mlieka a mliečnych výrobkov, sladkostí, pekárenských výrobkov, chleba a pečiva.
 4. Preháňadlo by mal byť opitý do troch hodín po užití akejkoľvek "tekvica" znamená. Z tohto dôvodu je rýchle čistenie hrubého čreva a odstraňovanie parazitov. Inak, červy die a zostáva v čreve, by viedlo k závažnej intoxikácie organizmu.

Na 100% sa čistí črevá od červov, mali by ste vziať liek nie menej ako 30-60 dní. Počas tejto doby sa liahnu larvy a zomrieť.