Účinné metódy očisty tela parazity doma

Len zriedka si myslíte, že počet parazitov, prebýva v našom tele existuje mnoho videí na Internete, kde všetko, čo môžete vidieť na vlastné oči.

Parazity

V prvom rade, samozrejme, helminths (červy), prítomnosť ktorých sme možno ani podozrenie, ešte topánok nie je prejdite na ďalšie náročné etapy, a poruchy tráviaceho traktu a iné orgány, nepohodlie a zlý zdravotný stav vinu na čokoľvek, vrátane životného prostredia.

Prečo a kedy urobiť čistenie organizmu od parazitov

V priebehu rokov našom tele sa hromadí veľa toxínov, a množstvo toxínov je v procese dôležitú aktivitu parazitov a pomaly jedov ho.

Mnohí nemajú radi prejdite na lekárov a vedeli o prítomnosti červy, radšej si vyčistiť sami.

Avšak, čistenie organizmu od parazitov a doma nie je len extrémne dôležité, ale vyžaduje špecifické znalosti.

Parazity spolu s červami, ktoré je známe všetkým, obsahuje aj rôzne huby, vírusy, prvoky, atď., ktoré číslo na desiatky alebo stovky.

A červy nemusia žiť v tráviacom trakte, miesto lokalizácie a počet druhov môže byť ľubovoľný orgán, až do srdca a mozgu.

Ich životne dôležité funkcie v ľudskom tele nielen zbavuje ho časť živín z potravy, ale je aj príčinou jeho otrava toxickými látkami vydané parazity.

Prítomnosť parazitov, najmä červy môžu zobraziť nasledujúce príznaky:

 • poruchy gastrointestinálneho traktu sprevádzané bolesťami brucha, nevoľnosť, niekedy zápcha a/alebo hnačka;
 • prudké zmeny v telesnej hmotnosti (najčastejšie nadol, niekedy je však nadmernej hmotnosti) pri zvýšenej alebo, naopak, znížená chuť do jedla;
 • pocit neustálej únavy, slabosť, ospalosť a nespavosť;
 • časté bolesti hlavy;
 • poruchy pečene a žlčníka;
 • pokles hladiny hemoglobínu v krvi, kým anémie;
 • Alergie, ktoré bolo uvedené, najčastejšie vo forme kožných vyrážok;
 • zníženie imunitnej obrany.
Diagnóza

Ale, ako už bolo spomenuté, helminth druhov neuveriteľné množstvo, a účinná liečba, je potrebné zistiť, čo ich druh parazita v tele.

Bez laboratórnych testov, to je nemožné, a že nie vždy prvýkrát poskytuje spoľahlivé výsledky, takže predtým, než začnete očistu tela, dôrazne sa odporúča prejsť potrebné skúšky niekoľkokrát.

Nemali by sme zabúdať, že väčšina nebezpečný červ infekcie charakteristicky asymptomatická, a len ich včasnú detekciu môžu často zabrániť smrti.

Ale aj v prípade, ak helminthiasis a hrozí takéto fatálne následky, dokáže otráviť život, a preto sa ho zbaviť akýmkoľvek vhodným spôsobom, lekárske alebo ľudové lieky doma.

Kde začať? Po prvé, vyhľadávajú lekársku pomoc a dodávky pridelené testy. Po druhé, pri čistení je potrebné nielen na telo, ale okolitý priestor, ako vajcia červov môžu dostať sa do neho z prašných koberce, podlahové krytiny, postelí, nábytku, povrchu, atď. a držať sa ich vitalitu doma.

Musíte tiež:

 • starostlivo dodržiavajte opatrenia v osobnej hygieny;
 • dať produktov, ako sú mäso a ryby dostatočné tepelné spracovanie a ovocia a zeleniny, ako sa umyť.

To, samozrejme, nie všetky opatrenia na predchádzanie helminthiasis, ale pomôže znížiť riziko spätného nabíjania.

Metódy čistenia tela

Sotva niekto bude môcť povedať s istotou, čo najlepšie čistenie, najmä doma.

Lieky pôsobia rýchlejšie mnohí z nich sa prijať raz, zvyčajne s opakovaním príjem za dva týždne, ale nezabudnite, o kontraindikácie a nežiaduce účinky.

Liečba ľudové lieky, ako pravidlo, je poskytovaná samozrejme, od jednej až po niekoľko týždňov, ale je to jemnejšie.

Pred výberom metódy čistenia tela parazity doma, je odporúčané, aby pozri recept, životospráva, možné kontraindikácie, a vybrať ten, ktorý bude najviac účinné voči konkrétnemu typu topánok, ktorí diagnostikovaný vás alebo vašich blízkych.

Klystír

Upozorňujeme, že niektoré nástroje nie sú vhodné pre deti, tiež musíte zistiť presné dávkovanie a dávkovanie životospráve a nie na ich zmenu.

Ak zistíte, individuálnej neznášanlivosti akýchkoľvek prostriedkov, liečba bude musieť prestať a vybrať si iný.

Veľké veci o čistenie tela parazitov, tým, Semenova. Je kandidát biologických Vied, Nadežda Semenova sa považuje za ľudového liečiteľa, ako na jemnosti študoval vlastnosti prírodné potraviny, rastliny, byliny, atď., používaný v ľudovej medicíne na tento účel.

Na ich základe sa vypracoval komplexnú metodiku pre čistenie tela parazity, ktoré zahŕňa niekoľko aspektov, vrátane riadnej stravy, ako sa zbaviť toxínov, deprivácie a parazitov priaznivé výživové médium, ktoré je vytvorené sladkosti, koláče a iné produkty.

Očistiť účinná, je najlepšie prejsť na vegetariánsku stravu s dostatkom tekutín (aspoň 2 litre vody denne).

Keď presne diagnostikovaná typ topánok, program bude musieť opakovať na časový interval, ktorý závisí od životného cyklu špecifický parazit.

On zvyčajne zomrie, ale telo môže zostať jeho larvy a vajíčka, ktoré sa môžu vyvinúť u dospelých.

Teda, samozrejme sa musí opakovať niekoľkokrát v intervaloch 18-20 dní: napríklad, keď pinworm dvakrát, zatiaľ čo ascaride a vlasoglavah štyri.

Lieky

V súčasnosti existuje veľa liekov proti parazity: niektoré z nich sú účinné proti určitých druhov červov, napríklad, buď okrúhle alebo tapeworms, alebo flukes, iné majú široké spektrum pôsobenia.

Avšak, malo by byť zrejmé, že účinnosť liečby nevyhnutne spôsobuje negatívny vplyv na tele v dôsledku toxicity drog, obsiahnutú v menšej alebo väčšej miere.

Preto, aby sa minimalizovali účinky helminthiasis a liekov liečba sa zvyčajne vykonáva komplexne, v troch etapách: príprava, skutočný anti-helminthic a obnovy.

V komplexnej terapie patrí, aby sa zabránilo intoxikácie z masívneho smrti parazity, ale aj pomôcť prekonať negatívny vplyv parazitov na tele.

Populárne ľudové lieky

Na čistenie tela parazitmi v domácnosti používa rôzne ľudové lieky, najmä potravín a bylín s ostrá, horká a korenistú chuť, to je presne to, čo absolútne nemôže stať, červy. Na základe tohto ich cathartic účinok.

Cesnak.

Cesnak
 • Pre klystír chýbať niekoľko strúčiky cesnaku prostredníctvom tlače, zalejeme pohárom teplej vody, trvať na tom, noc a ráno kmeň a urobiť klystír. Opakovať 5 dní.
 • 0.25 Pohár strúhaný chren a mleté cesnak na premiešajte, nalejte 1 liter vody, vylúhovať 10 dní. Berúc do pol hodiny pred jedlom, 1 polievková lyžica x 3 krát denne.
 • 12 kvapiek čerstvého cesnaku džús zriedený v 200 ml teplého mlieka a trvať pol hodiny pred jedlom 3 krát denne. Kurz je 7 dní.
 • Lúpané strúčik cesnaku vložiť na noc do riti, ráno odstrániť.

Byliny (palina, tansy, klinčeky, atď.).

 • Mix sušeného nasekané bylinky: estragón (30 gramov), klinčeky (50 g) a tansy (100 g). Trvať pol hodiny pred jedlom podľa schémy: 1 deň 1 čas 1 tsp, 2-day – double-1 tsp, od 3. dňa, tri krát denne 1 čajovú lyžičku.
 • 2 lyžice sušených kvetov tansy nalejte vriacej vody (1 l), vylúhovať, precedíme a brať pred jedlom pre 0,5 lyžice x 3 krát denne.

Sóda.

30 g jedlej sódy, zalejeme 800 ml vody a úplne rozpustí. Prvý vykonať očistný klystír z 2 litrov čistá voda, potom zaviesť roztok sódy a snažte sa držať stolicu aspoň pol hodinu.

Po odkalení znova opakovať očistný klystír s sladká voda. Opakujte postup pre 7-8 krát.

Brandy a ricínový olej.

Zmiešajte 50 ml brandy a ricínového oleja (plné poháre), 2-3 dní piť ráno na prázdny žalúdok. Aby sa zabránilo dehydratácii odporúča sa piť viac vody.

Pečeň čistí olivového oleja a citrónovej šťavy.

Na prípravu 200 ml olivového oleja (teplé) a 200 ml šťava vytlačená z zrelé citrón. Pred spaním dať na pečeň kúrenie pad každých 15 minút, vypiť DÚŠOK oleja a šťavy. Ráno spolu s výkalmi sa stagnujúca žlč a mnoho ďalších škodlivých látok.

(Pozor! V súčasnosti sú k dispozícii lieky, ktoré sú viac, mierne.)

Koňak

Kontraindikácie

Očista organizmu od parazitov, aj v domácnosti, v každom prípade, bude stres, hlavne, že zvyšuje uvoľňovanie toxínov z masovej smrti červy.

Preto, kontraindikácie pre to je veľa:

 • tehotenstvo a dojčenie;
 • prítomnosť chronických ochoreniach zažívacieho, obehového, urogenitálneho a endokrinné systémy;
 • Onkológia;
 • dočasné kontraindikácie chrípky a SARS.

Dokonca aj keď nechcete trpieť týchto chorôb, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom, ak ste na očistu tela ľudové lieky.