Červy u detí

Červy u detí je celkom bežné, ako sú viac ohrozené životné prostredie, a červy v ich tele jeseň so špinavými rukami, pomocou piesku a zle umyté potravín (zelenina a ovocie). Niektoré helminths môžu byť prenášané prostredníctvom krvi matky na dieťa v utero, a tak má už narodili s parazity žijúce v jeho čreva alebo iné tráviace orgány.

Príznaky červy u detí
 • Príznaky
 • Diagnóza a liečba
 • Tradičnej medicíny

Bohužiaľ, rodičia nemajú možnosť chrániť svoje dieťa v tejto pliage, ako červy môžu objaviť po ňom je zakúpený v znečistenom rybník, Pat domácu mačku alebo psa, bude jesť nie umývanie Apple, atď. Z choré dieťa zdravé vajcia sú len prenášané helminthic parazity, napr. pinworm a trpaslík tapeworm – infekcie s inými helminths vyžaduje dozrievanie týchto vajec v orgánoch stredne hostiteľov (mačky, psy, dobytok, ryby, atď.). Preto, infekcie s inými helminths sa môžu vyskytnúť pri používaní dieťa mäso alebo iné produkty infekčných zvierat alebo priamym kontaktom s nimi.

V skratke, červy u detí sú ťažké, aby sa zabránilo, a to aj v prípade rodičov už od útleho veku podporovať vaše dieťa dodržiavať pravidlá osobnej hygieny, stále dieťa môže chytiť infekcie, ktoré sa zaoberajú s deťmi na Ihrisko, hrali vo dvore alebo v škôlke, atď.

Najčastejšie červy u detí sú detekované u novorodencov a predškolského veku. To je vzhľadom na nedostatočný rozvoj imunitného systému a bariérovej funkcie tráviaceho traktu.

Prevencia červ napadnutia (infekcie a šírenie) musí byť v súlade s týmito jednoduchými opatreniami:

 • umývanie rúk po chôdzi na ulici;
 • prevencia úzky kontakt dieťatka s túlavých zvierat (a niekedy domáce ak máte podozrenie, že majú červy);
 • pravidelné upratovanie s odstránenie prachu a umývanie podláh;
 • umývanie ovocia a zeleniny pred konzumáciou ich, kompletný tepelného spracovania potravinárskych výrobkov, ako sú mäso, ryby, atď.

Zabránenie šíreniu červov je mať každý člen rodiny svoj hygienických predmetov – uteráky, mydlo. Je tiež dôležité používať samostatné lyžice, taniere, poháre a iné Príbor.

Moodiness

Príznaky

Príznaky červy u detí môže byť výrazný alebo skryté. Podľa odborníkov, 8 z 10 detí infikovaných helminths, avšak, vo väčšine prípadov príznaky nemal prejaviť. To neznamená, že červy nepredstavujú hrozbu pre deti. Naopak, skrytej forme ochorenia, keď príznaky chýbajú, je ešte nebezpečnejšie. Po prvé preto, že do tela dieťaťa môže byť procesov, ktoré spôsobujú závažné komplikácie na pozadí červ napadnutia, a po druhé preto, lebo takéto dieťa môže byť zdrojom nákazy pre ostatných (deti, rodičia), ktoré infekcia môže rýchlo šíriť.

Ak ste našli červy u detí príznaky patológia prvý, bude klinického charakteru. Takéto dieťa sa sťažujú na:

 • rozptýlenie;
 • slabosť;
 • letargia;
 • podráždenosť;
 • moodiness.

Vo väčšine prípadov sa tieto príznaky červy u detí, rodičia prevziať komplex v snahe rehabilitačné dieťaťa, alebo ak chcete použiť korekčné metódy. Viac špecifické príznaky sú spôsobené helminth infekcie počas aktívneho chovnej sezóny, počas migrácie cez telo, a to aj v tých prípadoch, kde príčinou komplikácií u detí.

Samozrejme, každý druh helminths môže spôsobiť vaše špecifické príznaky. Napríklad, hlavným príznakom pinworm – silné svrbenie v análnej oblasti, ktorá sa vyskytuje v noci. Ale tam sú príznaky, spoločné pre všetky typy červy, vrátane:

 • v noci spať, zub brúsenie (noc);
 • hnačkových ochorení (zápcha, hnačka, hlien v stolici, krv v stolici, atď.);
 • kŕče, bolesti v oblasti pupka (táto oblasť je umiestnenie väčšina helminths);
 • kožné reakcie, ako sú atopickej dermatitídy.
Lekári

Pochopiť dieťa červy môžu byť aj v prítomnosti kašeľ nie je spojená s prechladnutie, na pozadí blaho (sa stane, keď migrácia určitých druhov červov v tele), nevoľnosť a vracanie, plynatosť, a, samozrejme, na výstupe parazit spolu s stolice, ktorý môže byť videný voľným okom.

Môže sa zdať, že škody spôsobené helminths tela dieťaťa nie je príliš významný, a preto, ak liečiť chorobu alebo nie (povedzme, červy sa sami zomrie v priebehu času). Ak však chcete skutočne zamyslenie otázka, ako sa môžete zbaviť červy v mali deti, a to čo najskôr – hneď, ako prvé príznaky. Pretože, inak je tu riziko, že dieťa bude zaostávajú v fyzický a duševný rozvoj, a tiež to, že on rozvíjať nejaké komplikácie v rozmedzí od zápalu Slepého a končí akútne črevné obštrukcie alebo aj črevné perforáciou. Okrem toho, podľa lekárov, viac ako polovica všetkých kožných ochorení u detí sú spôsobené prítomnosťou v ich telách, parazitov, liečbu, ktorá nie je vykonaná.

Tam bolo niekoľko skupín príznakov, v závislosti od helminth parazity v tele dieťaťa. Takže, ak dieťa žije v tele triedy červy háďatká (roundworms), príznaky sa bude podobný vyššie, ale pre iných helminths môže byť iné špecifické príznaky, ktoré sa musia zamerať liečbu. Takže, keď whipworm a trihozefaleze u detí je porucha stoličku, s krvi a hlienu v ňom. To je tiež poznamenať, nadúvanie, vracanie, duševný rozvoj mladých dieťa.

V opisthorchiasis dieťaťa, teplota stúpa na sub-horúčkovitým indikátorov sa objavujú kožné vyrážky, zväčšené lymfatické uzliny a pečene. Aj on bude mať bolesti v žalúdku a právo hypochondrium, nevoľnosť a vracanie, gastrointestinálne poruchy. Proti tomuto helminthic infekcie, ak sa nelieči, môžu vyvinúť závažné pankreatitída, a iné komplikácie.

Keď toxocariasis, ktorý sa nachádza u detí do 4 rokov, deti trpia výrazný alergický kašeľ, majú svrbenie, vyrážka na koži a ovplyvňuje pľúca, kĺby, pečene a mnoho ďalších orgánov. Ak sa choroba nelieči, môže rozvíjať nezvratné poškodenie očí, chorioretinitis, keratitída a iné závažné porušenia.

Testy

Diagnóza a liečba

Ak chcete nainštalovať väčšina helminthiasis môže prechod stolice. Tu je stručný štúdia používa v enterobioze (škrabanie) a hĺbkové štúdie z výkalov na vajcia červov. Sprievodné prieskumu je rozbor trusu na dysbacteriosis. A vymenovaný valným analýzy krvi.

V niektorých prípadoch sa ukazuje štúdia v krvi, DNA určitých druhov helminths. Ale táto analýza je drahé a nie vždy je to odôvodnené, pretože DNA môže dlho zostávajú v krvi, preto, aj keď dieťa nemá žiadne červy, analýza môže byť pozitívny, ak sa mu niekedy bolí, jedným alebo druhým spôsobom parazitárne napadnutia.

Liečba zahŕňa použitie pilulky pre červy u detí. Bohužiaľ, lieky, ktoré zabíjajú helminths, majú pomerne vysoko toxický účinok na celé telo, tak toto ošetrenie je opodstatnené len v prípadoch potvrdená diagnóza helminthiasis. Liek na červy, že deti sú rozdelené do niekoľkých skupín, z ktorých každý koná v určitých druhov červov.

Ako už bolo spomenuté vyššie, lieky proti červy pre deti vybraných lekár, berúc do úvahy rôzne charakteristiky. To určuje, aké lieky majú najviac negatívny vplyv na určité helminth infekcie, a čo drogy spôsobujú minimálne poškodenie tela na dieťa, pomáha mu, aby sa rýchlo zbaviť choroby a závažné príznaky.

Liečba sa zbaviť červy, zvyčajne vykonáva v dvoch etapách – drogy berie sa znova dva týždne po prvom priebeh liečby, ktorá je spojená s cyklom rozvoj a množenie mnoho parazitov, a neschopnosť zničiť ich vajíčka, ak sú neaktívne. Bohužiaľ, v niektorých prípadoch sa zbaviť červy je možné len prostredníctvom chirurgické zásahy, napríklad, keď tam bola upchatie lumen čreva a rozvíjať črevnej obštrukcie.

Metódy tradičnej medicíny v boji proti červom

Existuje mnoho ľudových metód, ako sa zbaviť červy v čo najkratšom možnom čase, bez toho, aby sa ohrozila zdravie novorodenca. Samozrejme, tradičné metódy musia byť používané s opatrnosťou – to je najlepšie poradiť sa s lekárom, ak chcete vidieť niečo z tradičnej medicíne pre červy pre deti (s prihliadnutím na zvláštnosti svojho tela a zdravotný stav).

Ľudí metód, ako sa zbaviť parazitov, ako aj veľmi malé deti a staršie deti. Tak, liečbu parazity v tele dojčatá môže byť vykonané v tejto ceste: príprava teplej cesnakový vývar a používa sa ako microclysters pre dieťa. Alebo nosenie novorodenca, aj tieto ľudové lieky na liečbu parazity v tele, ako sú:

  Mrkvová šťava
 • úvod strúčiky cesnaku do riti na pinworm;
 • mrkvová šťava prijaté na prázdny žalúdok s medom;
 • klystír s decoction cesnaku v teplé mlieko.

Bohužiaľ, pre dojčatá spôsoby, ako sa zbaviť pinworms ľudové lieky nie je tak veľa, pretože majú zakázané prijímať veľké množstvo položiek, ktoré ovplyvňujú helminth zničujúci účinok. Ale pre staršie deti a dospelých, ľudové spôsoby sú početné a účinné, medzi nimi:

 • použitie infúzie z palina s mliekom;
 • a decoction z elecampane a celandine v rovnakom počte;
 • pôst konopný olej;
 • použitie tekvicových semien.