Očistu tela parazitov: zbaviť nepozvaní hostia

Počet parazity, ktoré obklopujú človeka, porovnateľné s vírusy a baktérie. Vstúpia do tela cez ústa, kože, dýchacích ciest. Každý rok odhaliť asi jeden milión prípadov helminthiasis. Najčastejšie u detí, vzhľadom na charakter zdravie, správanie a nedostatočné ochranné vlastnosti. Čistenie nimi nie je veľký problém. Budeme diskutovať o najefektívnejších spôsobov, ako.

parazity v tele

Ako rozpoznať ich?

Cieľom diagnostika parazitárnych chorôb je ťažké kvôli nedokonalosti laboratórne metódy. Rozbor trusu na vajcia červov sú často negatívne, ale to nie je potvrdenie neprítomnosti infekcie. Preto je dôležité poznať znaky, ktorými možno predpokladať, sami parazitov:

 1. Bežné príznaky — malátnosť, slabosť, strata chuti do jedla, únava. Následkom intoxikácie od odpadových produktov z červov.
 2. Strata chuti do jedla a chudnutie. Niekedy, naopak, pocit stáleho hladu.
 3. Gastrointestinálne poruchy: nevoľnosť, plynatosť, hnačka, striedanie zápchy, mierne bolesti brucha. Tieto príznaky nie sú trvalé. Často človek "stiahne" ich na chyby v strave a nie ísť k lekárovi.
 4. Zníženou imunitou, čo sa prejavuje v častých prechladnutí a akútne exacerbations chronických perzistentné infekcie. Časté opary na perách, ktoré sú jasným dôkazom zníženie odolnosti organizmu.
 5. Alergické reakcie: vyrážky na typ žihľavka, suchý kašeľ v noci, nádcha a iné. Na tele parazity sú cudzie telá, tak imunitný systém reaguje na odmietnutie. Vyrobené protilátky môžu "zmiasť" proteínové molekuly helminth bielkoviny z potravín. Potom je tu alergickú reakciu.
 6. Poruchy nervového systému. Všeobecné intoxikácie nie je stratené, na nervové bunky. Osoba sa stáva podráždený, nervózny, spánku zle.
 7. Hypovitaminosis: zväzok nechtov, lámavosť vlasov, suchej pokožky. Červy "ukradnúť" človek kŕmenie z jeho živín.

Všetky tieto príznaky nie sú špecifické. Sprevádzajú mnoho chorôb, helminth infekcie sú často zanedbávané.

V posledných rokoch šírenie preventívnych prístup k problému. Preventívne čistenie sa odporúča pre všetkých pacientov z rizikových skupín: deti, poľovníkov, ľudia, ktorí majú Zvieratá alebo kontakt s nimi v práci.

Kde začať očistu?

Skontrolujte, parazit, nestane v jeden deň. Často človek nájsť niekoľko typov. Porušujú práce všetkých orgánov, najmä pečene a obličiek. Masívne deštrukcii zahraničných zástupcov môže viesť k ťažkej intoxikácie a spustenie mechanizmy autoimunitné reakcie. To spôsobuje vážne poškodenie a výsledky v intenzívnej starostlivosti. Takže dôležité je správny prístup k upratovanie.

Pred zničením, červy, ktoré potrebujete na vytvorenie podmienok pre rast a aktivitu. Pre tento týždeň držať diétu:

 • použité produkty, ktoré samy o sebe sú škodlivé parazity: ananás, granátové jablko, cesnak, kapusta, tekvicové semená, ovocie, zelenina, mliečne výrobky;
 • odmietnuť všetky jedlá, ktoré sa "kŕmiť" na nepozvaní hostia: mäso, ryby, mlieko, sladkosti, chlieb, pečenie;
 • jedzte veľa vody;
 • zelenina a ovocie jesť surové;
 • jedzte malé porcie častejšie (menšie jedlá).

Sú dva základné prístupy, ako sa zbaviť parazitov, — lekárske a ľudové. Uveďme funkcie každého.

tabletky od parazitov

Lieky

Hlavné problémy protidrogovej liečby spočíva v rozmanitosti druhov parazitov a toxicita väčšina liekov.

Liečba je rozdelená do troch etáp:

 1. Príprava, — detoxikácia organizmu, odstránenie nedostatku vitamínov a tráviacich enzýmov.
 2. Ako sa zbaviť červy a parazity — špecifická liečba.
 3. Recovery — druhá fáza detoxikácie, aby sa odstránili ich produktov rozkladu a život, obnoviť metabolizmus.

Dôležité! Lieky nemôžu byť použité bez súhlasu lekára.

Obľúbené recepty

Spôsob Hilda Clark

Čistiaci program je účinný pre vyslobodenie nielen na rally, ale aj iné parazity, baktérie, vírusy. Pomocou zeleného plášťa vlašské orechy, sušené palina a strúčik prášok.

Recept tinktúra z orecha:

 • čisté 15 zelené orechy;
 • vyplňte kôra s alkoholom alebo vodka (0.5 l);
 • odísť na mesiac na tmavom mieste.

Prijaté podľa tejto schémy (PCP): prvý deň drop rozpustí v 100 ml vody a pomaly piť, potom pridá, kvapka po kvapke, od šiesteho dňa dávka je 2 tsp. z tinktúra. Prijímať denne rokov.

Artemisia mlieť na prášok a nápojov na vzostupe pred večera: prvé dva dni na pol lyžičky, potom dva dni na lyžičku, potom do 1,5 tsp Tak zvýšiť dávku každé dva dni, až do 3,5 tsp (do konca druhého týždňa). Potom sa v priebehu roka na pol lyžičky vo večerných hodinách.

Prášok z strúčiky ráno, ešte pred Raňajkami, (1 dávka zodpovedá objemu hrachu): prvý deň — 1 dávka, druhý deň — 2 dávky, tretí deň na 3 dávky. Z desiateho dňa klinček nápoj pre stanovenie trikrát týždenne rokov (3 dávky).

Ruský triptych Č. 1

Metóda navrhol Profesor Ivanchenko A. I., najmä pre našich zemepisných šírkach, kde vlašské orechy rastú iba na Juhu. To je aj očistný palina a klinčeky s prídavkom tansy.

Recept. Opatrenie: tansy — 100 g, palina — 30 gramov klinčeky — 50 g (všetky prísady vopred premeniť v prášku). Zmes sa mieša.

Dávkovanie. 1 dávka je 1.75 gramov (budete potrebovať lekárske rozsahu). Pre pohodlie, vážiť prvej dávke a meranie predpokladanej sumy (lyžička bez listov).

Ako prijať. Prvý deň pite 1 dávku zmesi ráno pol hodiny pred jedlom. Na druhý deň pridať príjem pred večerou. Od tretieho do siedmeho dňa 3 krát denne (pred jedlom). Neskôr v roku znamená prijať 1 dávka raz za týždeň (prevencia).

Ruský triptych Č. 2

Čistenie bylín pre rovnakým spôsobom, ako v predchádzajúcom recepte. Nástroj je pripravený zmiešaním mleté semená korenistej (1 časť), zem odnož (časť 1) a zem calendula, okvetné lístky (2 diely). Skladujte v skleného pohára v tme.

Cleanse čistý palina

Tráva sa predáva v každej lekárni. Režim: lyžičku 30 min. pred Raňajkami a večerou za 1 mesiac. Potom, aby sa zabránilo raz za týždeň. Do "boja" s horkú chuť palina, prášok nalial vnútri chlieb loptu a prehltnúť v celku.

cesnak proti parazitov

Cesnak

Liečivé vlastnosti cesnaku bolo známe, že ľudia dávno pred vynálezom antibiotiká. S ním, pretože Genghis Khan bol boj s vírusmi, baktériami, plesňami.

Dnes, tam sú 3 recept očistu organizmu od parazitov použitie cesnaku:

 1. Rýchle

Budete potrebovať Pohár ošúpaný cesnak, že chcete jesť v jeden čas. Noc pred večerou najneskôr 18 hodín. Na 10 PM, jesť náleve alebo niektoré kyslej kapusty, potom sa celá dávka cesnaku, nakrájame na plátky. Nie je potrebné žuť. Podávame s náleve alebo paradajková šťava. Na druhý deň pred obedom, jesť len pyré a piť náleve šťavy. Látky, ktoré nie sú v čreve je fatálne, aby všetky parazity.

 1. Pomalý

Je každodenné používanie cesnaku, počnúc malé, postupne zvýšenie. Aj prehltnúť kúsky cesnaku, celé, piť náleve šťavy, čerstvé slivky, Apple, paradajková šťava. Prvé účinky sú pozorované po týždni.

 1. Klystír

Mnohí ľudia zisťujú, že je ťažké jesť veľké množstvo cesnaku naraz. Potom môžete uchýliť k klystír. Príprava roztoku: crush 2 strúčiky v smaltovaného hrnca nalejte mlieko (0.5 l), pridať 2 lyžice. z tansy a varíme 10 minút. Chladený vývar je filtrovaný cez tenká. Jedna procedúra trvá 2 poháre. Opakovať denne počas 1 týždňa.

Tieto metódy sú kontraindikované v určitých ochorení žalúdka a čriev. V priebehu konania, môže sa vyskytnúť nepríjemný zápach z kože, ktorá zmizne s časom.

Sóda

Je dávno známe, že alkalické prostredie je nevhodné pre život väčšiny parazity. Dosť úvod soda riešenie klystýr (väčšinou žijú v hrubom čreve). Len v niektorých lézie (napr., giardiasis), musíte sa dostať do tenkého čreva, pri požití jedlej sódy vo vnútri.

Liečba sa uskutočňuje v troch etapách:

 1. Čistenie čriev so slanou vodou (klystír Esmarch hrnček). Objem injekčne vody by nemal byť menej ako liter (dva sú lepšie), pridajte 1-2 polievkové lyžice soli. Teplota miestnosti (22-24 °C). Obsah čreva musí byť pomalé, tak, že postup zostáva bezbolestné.
 2. Klystír s jedlej sódy. V prevarenej vody (800 ml) pridajte lyžicu jedlej sódy a nahreje na teplotu 37-40 °C. je Zavedená do čreva pomocou hrnček Esmarch, ale udržať vodu dlhšie (možno aj pol hodiny).
 3. Opakovanie obvyklé očistný klystír so slanou vodou.

Tieto postupy by mali byť vykonávané v rámci 8-10 dní (denná alebo prestávky). Prvý klystír môže byť sprevádzané menšie bolesti.

Čistenie sóda

Tam je komplexnejší prístup na očistenie tela parazitov, sóda. Navrhuje vytvorenie alkalického prostredia nie je len v črevách, ale aj v krvi. Potom zomrieť ako dospelí a larvy kŕmenie v krvi.

Technika:

 • Čistenie čriev sa uskutočňuje podľa tej istej schémy: klystír s fyziologickým roztokom, sóda, voda klystír druhý klystír.
 • Prvý deň: rozpustite 0,2 čajové lyžičky jedlej sódy v pohári chladeného prevarenej vody a piť tri krát denne pred jedlom.
 • Druhý-štvrtý deň: zvýšiť dávku o 0,1 lyžičky denne. Príjem frekvencia je uložené.
 • Potom udržiavať dávku pol lyžičky 3 krát denne, kým siedmeho dňa.

Okrem alkalita vnútorného prostredia, soda má antiseptické vlastnosti, ktoré znižujú zápal črevnej sliznice spôsobené červami.

Peroxid vodíka

očista tela

Červy môžu tolerovať koncentrácia kyslíka nie je vyšší ako 11 %. Peroxid vodíka pokazí v čreve vodu a kyslík, ktorý zabíja nielen roundworms, ale aj jednobunková parazity. Okrem toho čistí črevá od toxínov.

Režim pre dospelých:

 • Mať minerálne vody a 3% roztoku peroxidu vodíka.
 • 1. deň: vo vnútri 1 kvapka rozpustené vo vode (50 ml) za pol hodinu pred jedlom.
 • Každý deň dávku zvýšiť jedna kvapka, čím ho na 10 kvapiek na 10. deň.
 • Prestávku na 3 dni.
 • Ak osoba nemá necítite dobre, opakujte samozrejme. Začnite s 10 kvapiek 3 krát denne. Robiť prestávky: 3 dni piť 3 day break, pričom celkové trvanie liečby neprevyšuje 21 dní.

Príjem peroxid vodíka vnútorne môže spôsobiť nežiaduce účinky (hnačka, nevoľnosť, kožné vyrážky, atď.). V takýchto prípadoch, liečba by mala prestať. Sóda a peroxid sú považované za jeden z najúčinnejších spôsobov, ako sa zbaviť parazitov, tak ako vytvoriť to nie je možné pre ich existenčných podmienok.

Draselného

Draselného sa používa ako antiseptikum pre mnohých chorôb. Parazity aj zomrieť od neho. Ďalším účinkom je stimulácia peristalsis čreva, ktoré vytvára podmienky pre odstránenie odumretých červy a toxínov.

Technológia výroby štandardných klystír s použitím hrnček Esmarch. To je dôležité na riedenie lieku správne — svetlo ružovej farby. Veľká koncentrácia môže spôsobiť pálenie a erózie sliznice. Pred klystýr, uistite sa, že kryštály sú dobre rozpustené. S draslíka odvodiť nielen škodlivé obyvateľov čreva, ale všetky nahromadené v tele toxíny.

Oleje

Nesporným lídrom v tejto skupine je ricínový olej. Nie je to tak dávno lekári predpísané lieky ricínový olej v takmer všetkých chorôb. Je zdrojom zdravých mastných kyselín a vynikajúce antiparasitic agent. Jediný negatívny bol nepríjemnú chuť a vôňu.

Opísať, ako znížiť tento problém:

 • Zmiešajte s medom, javorový sirup alebo hruška bradavky (3 polievkové lyžice oleja, pridať jeden sladidlo). Všetky rozpustí v 50 ml vody a piť ráno na prázdny žalúdok.
 • Nalejte ricínový olej v smalt misy vo výške 1 ml na 1 kg hmotnosti je dať na oheň. Pripravte šťavu z citrónovej alebo grapefruitovej brať s liekom. Ak rýchly nápoj vyhrievané ricínový olej a okamžite umyť, že sa s citrusové šťavy, zlý vkus nebude tak viditeľný.
 • Recept špeciálne pre prípravky na kontrolu škodcov: večer svetlo večeru ryžová kaša, po 12 hodín noc — sladké zelený čaj v priebehu niekoľkých minút vypiť 50 ml oleja a ísť spať. Účinok očakáva, že okamžite po prebudení. Tak môžete urobiť niekoľko postupy v rade.
 • Mix cmar a otruby v lyžice a lyžičky z ricínového oleja. Piť na noc (pred nástupom je lepšie nejesť 6 hodín).

Očista organizmu od parazitov v tejto ceste pomáha normalizovať trávenie a stratiť pár kíl nadváhy.

Kontraindikácie

Je dôležité si uvedomiť, že keď sa čistí telo parazitov, existuje zvýšené zaťaženie systému výberu (pečeň, obličky) a imunitný systém (úvod do krvného obehu toxínov). V niektorých prípadoch liečby doma je zakázané:

draselného od parazitov
 • tehotenstvo a dojčenie;
 • ťažké bežné choroby: infarktu myokardu a mozgovej mŕtvice, srdcového zlyhania, decompensation akéhokoľvek chronickej patológie;
 • Onkológia;
 • akútne infekčné ochorenia (chrípka, SARS, zápal priedušiek, zápal pľúc a iné).
 • abnormality v pečene a obličiek;
 • žalúdka, vred, erosions a vredov na sliznici čreva;
 • krvácanie (vrátane menštruácie u žien).

Ak sa nebudete cítiť dobre, musíte kontaktovať lekára. Ťažké helminthiasis sú ošetrené v nemocnici, vedenie drog detoxikáciu a kontrolu funkcie všetkých systémov tela.